ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TURNEJU DZIKICH DRUŻYN

Rozpoczynamy cykl turniejów tzw Dzikich Drużyn . Rozgrywki skierowane są do dzieci z roczników 2003-2005 i odbywać się będą w każdą środę lipca  począwszy od 09.07.2014  od godziny 15:00

Stwórz własną drużynę i włącz się do gry biorąc udział w w pierwszym Turnieju Dzikich Drużyn organizowanym przez  AP EUROTUR Chojnice  na boisku Orlika przy Zespole Szkól w Charzykowach . Zbierz grupę kolegów , przyjaciół z boiska i powalcz o miano najlepszej drużyny turnieju . Turniej skierowany jest do dzieci w wieku 9, 10 , 11 lat ( rocznik 2003-2005 ) Zgłoszenia przyjmuje organizator turnieju pod numerem telefonu 666-111-028 już od 30.06.2014 . Drużyna musi liczyć minimum 7 zawodników. Wasi piłkarscy idole też tak zaczynali , przyłączcie się i poczujcie smak sportowej rywalizacji . Zachęcam  rodziców do wspólnej zabawy i pomocy swoim dzieciom w organizowaniu swoich drużyn .

Wiadomości (utwórz nową)